האם אנו נעשים מאושרים בגלל ניתוחים פלסטיים

מנתחים פלסטיים מומחים

יש הרבה מטופלים שעברו ניתוחים פלסטיים ומספרים כי איכות החיים שלהם עלתה, הם מרגישים טוב יותר והגיל שלהם אינו ניכר עליהם. ההערכה העצמית הדימוי העצמי והביטחון עולים. ישנה השפעה פסיכולוגית על אנשים שעברו ניתוחים פלסטיים ואת זה ווידאו חוקרים שערכו מחקר בנושא. החוקרים הלו באירופה, בדקו את ניתוחים פלסטיים ששיפרו את ההרגשה של המטופלים היו: ניתוח אף, ניתוח חזה, ניתוחי פנים ועפעפיים. גם ניתוחים כמו הצמדת אזנים, שחזור שד בצורה מושלמת וכל הקשור בכלל אל ניתוחי חזה, שיפרו את איכות החיים של מטופלות רבות .האנשים שהשתתפו במחקר, נחקרו על אורח חייהם לפני ואחרי ניתוחים פלסטיים שביצעו והתוצאות שהתקבלו היו שאכן הניתוחים הפלסטיים שיפרו את חייהם וגרמו להם להיות שלמים עם עצמם ומאושרים יותר.

בגיל ארבעים החיים משתנים – הכל על ניתוחים פלסטיים

כאשר אנו מגיעות לגיל ארבעים, כולנו מרגישות כי ישנם קמטים חדשים שצצו להם אם קמטי הצחוק עמוקים יותר וכן, קמטי המחשבה וההבעה. רובנו רצות למלא בוטוקס, אך זה עוזר בדיוק לכמה חודשים עד שלאחר כמה שנים, אנו מחליטות לבצע ניתוחים פלסטיים כי הם אלה שמחזיקים מעמד למשך שנים וניתן לראות את השינוי כמו עור פנים וצוואר מתוח, עפעפיים מתוחות ועוד. לא לחHנם תעשיית ניתוחים פלסטיים משגשגת וניתן לראות נהירה רבה מכל שכבות האוכלוסייה אל מנתחים פלסטיים מומחים בעלי שם בשוק. אם נציץ במגזינים השונים על נשים, נמצא כי רבות מדובר על ניתוחים פלסטיים שעשתה הסלב הזאת או הסלב ההוא, העור מתחיל לאבד את גמישותו כאשר מגיעים לגיל ארבעים ואפילו המוצרים הטובים ביותר לטיפוח העור לא ישנו בו כלום.

העור שמוט? יש לבצע ניתוח פלסטי

עור שמוט, יכול להיות בכל מקום כמו בפנים, בבטן בזרועות בירכיים ובצוואר. כאשר מסירים את העור העודף באמצעות ניתוחים פלסטיים, מבצעים מתיחה של העור הקיים באמצעות הטכניקות של מנתחים פלסטיים, והפנים או כל אזור בגוף הופך להיראות צעיר ובעל מראה חיוני ורענן יותר. ניתוחים פלסטיים עולים הרבה ולכן יש אנשים שכבר חוסכים כסף על מנת לבצע ניתוח פלסטי בכל פעם לשיפור המראה שלהם.