ניתוח חזה

ניתוח חזה
חזה גדול, לרוב נחשב לחזה סקסי, הרבה גברים אוהבים חזה גדול וישנן נשים שמעוניינות לבצע ניתוחי חזה כמו הגדלת חזה. מגיעים אל מנתח פלסטי המתמחה בתחום ניתוחי חזה, הוא יאמר מה הפרופורציה המתאימה. יש לציין כי החשיבה על איכות חיים לאחר הניתוח היא חשובה כי חזה גדול, יכול להיות כבד מדי ובקיץ סובלים מהזעת יתר שלא נדבר על כאבי גב שיכולים לנבוע גם ממשקל החזה שהפך להיות כבד פתאום והגוף מגיב בדרכים שלו. יש סוגים שונים של ניתוחי חזה , יש הגדל חסה למי שמעוניינת כמובן בחזה גדול ויש הקטנת חזה, לנשים בעלו חזה עם מדים ענקיים ומעוניינות להקטין אותו בכדי להיראות פרופורציונלית. אחד מתוח ניתוחי חזה נפוצים הוא ניתוח הרמת חזה תוך כדי עיצוב מחדש לנשים שעברו כמה לידות, החזה שלהם נופל מהנקות ומפאת גילן. גם השמנה והרזיה לעיתים קרובות, יכולות לגרום לחזה ליפול וזה אחד מהניתוחים הפופולריים ביותר בתחום ניתוחי חזה.

שתלים לניתוחי חזה

ניתוחי חזה כמו הגדלת חזה, מתבצעים באמצעות שתלים. יש הרבה נשים שיש להן חזה קטן והן מעוניינות בהגדלה. ניתן להשתיל שתל עגול שיגדיל את נפח החזה וגם למראה טבעי יותר של השדיים. שינם ניתוחי חזה שהם מורכבים יותר כמו ניתוח פלסטי של חזה שהוא לא פרופורציונלי וניתוח של חולות שרטן השד כמו ניתוח שחזור השד, מקרים אלה הם מורכבים יותר אך שייכים לתחום של ניתוחי חזה.

חזה סקסי ואסתטי יותר

כל המטרה של ניתוחי חזה הינה להגיע לגודל החזה שיתאים לנו ויגרום למראה סקסי ומושך. יש נשים שאינן מוכנות להילחם עם הגיל והן מתחילות עם ניתוחים פלסטיים בפנים וכן, ניתוחי חזה בכדי שהבעל שלהן לא יפזול לעבר נשים צעירות יותר. גם נערות היום מעל לגיל 16 החלו עם הטרנד של ניתוחי חזה מה שאינו מומלץ אך הן מתעקשות בגלל המודעות העצמית והלחץ החברתי, כי חברותיהן ביצעו את הניתוח והן גם מעוניינות להיראות כמוהן. מנתחים פלסטיים כמו לדוגמא דוקטור וינברג מנתח פלסטי בעל שם עולמי לא יסכימו לכך שנערות שלא הגיעו לגיל 16 לפחות יבצעו ניתוחי חזה.